Contact

Flasch Walter foto

Flasch Walter
Manager

0723328115
walter.flasch@elkoplast.ro

Mihaela Bucur foto

Mihaela Bucur
Director vanzari

0730712234
mihaela.bucur@elkoplast.ro

Buhaceanu Camelia Rozalia foto

Buhaceanu Camelia Rozalia
Referent Marketing

0730712230
camelia.buhaceanu@elkoplast.ro

Daniela Bucur foto

Daniela Bucur
Reprezentant vanzari

0730712232
daniela.bucur@elkoplast.ro

Avram Gheorghe foto

Avram Gheorghe
Reprezentant vanzari

0730712231
gheorghe.avram@elkoplast.ro

Voiculet Adrian foto

Voiculet Adrian
Director vanzari

0734992288
adrian.voiculet@elkoplast.ro

Itu Anton Alin foto

Itu Anton Alin
Gestionar

0711063716
depozit@elkoplast.ro

Contactati personalul nostru

Informațiile personale trimise prin acest formular servesc doar pentru a răspunde solicitării dvs. Politica de confidențialitate